1. SENTRUM projemiz ile katıldığımız INDIGO Award'dan başvuru yaptığımız tüm kategorilerden ödül kazandık.

INDIGO Award 2022;

· Energy Category: Silver

· Logos Category: Bronze

· Travel Category: Bronze

· Services - Other Category: Bronze

Detaylar için tıklayınız.

Detaylar için tıklayınız.

2. SENTRUM ile 2022 yılında Türkiye Enerji ve Doğal Kaynaklar Zirvesi’nde ‘’Enerjimiz Geleceğimiz Ödülleri’’ kapsamında ‘’Toplumsal Fayda ‘’ kategorisinde ödül kazandık.

3. Enerjisa Enerji Communitas Awars'ın kurumsal sosyal sorumlulukta "mükemmellik" kategorisinin "etik ve çevresel sorumluluk" dalında 3 ödüle layık görülerek Türkiye'den en çok ödül alan şirket oldu.

4. Enerjisa Enerji, UNDP ve Sabancı Üniversitesi iş birliği ile hayata geçirilen Sürdürülebilir Enerji Temelli Turizm Uygulama Merkezi (SENTRUM) projesi, Communitas Awards'da etik ve çevresel sorumluluk dalında lider ve yeşil girişim projesi olarak seçildi ve 2 ödüle layık görüldü.

5. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Sabancı Üniversitesi desteği ile hayata geçirdiğimiz SENTRUM projemiz, uluslararası platformda yaratıcı ve ilham verici projelerinin değerlendirildiği Muse Creative Awards’da Kurumsal Sosyal Sorumluluk alanında Gümüş ödüle layık görüldü.

Daha fazla bilgi almak için raporlarımıza göz atabilirsiniz!

Raporlar

Sürdürülebilir turizm ve Sentrum projesi hakkında son bilgileri öğrenmek için sen de e-posta adresinle kayıt ol, sana bilgiler ve öneriler gönderelim.

E-Bülten’e Kayıt Ol